NĚKOLIK RAD PRO DEKOLT JAKO VE DVACETI


Dokonce když si nepřejete prozradit svůj věk, vaše pokožka to může udělat za vás. Jak ale ošálit nejenom okolí, ale také přírodu a váš věk? Existuje nějaké řešení, jak se nebát přicházejících let a jak si udržet zdravé a pevné poprsí? Co všechno proto můžete a musíte udělat?

ženský dekolt
Co všechno můžete pro své tělo udělat vy sama, aniž byste musela na plastickou chirurgii?

1.       Pravidelně cvičit
2.       Správně se starat o svou pokožku
3.       Domácí zábaly
4.       Dostatečná hydratace
5.       Svěřte se do péče vizážistů a kosmetiček

Pokud už  nevíte, jak ještě si polepšit, co se své kůře týče, a hlavně pevného dekoltu týče, můžete vyzkoušet následující rady.

–          Pijte
Nejspíš vám to říkají všude a už vás to musí nudit, ale je to tak. Pokud vypijete denně během celého dne alespoň litr a půl čisté vody nebo neslazeného čaje, vaše pokožka se vám za to odvděčí, uvidíte sama. A nejenom pokožka, také vaše další orgány, hlavně ledviny a játra. Pijte vodu, jak nejčastěji to půjde. Má to na vaši kůži zázračný vliv, který nenahradíte žádnými krémy, maséry ani operacemi.
–          Domácí péče a zábaly
Nevíte, jak si správně namíchat ten správný zábal nebo jakou masku na pokožku použít?
přípravky péče o tělo
Dáme vám osvědčený návod. Pokud si chcete zpevnit dekolt doma bez pomoci chirurgů, můžete vyzkoušet tuto masku, kterou připravíte ze tří lžic medu, ze dvou žloutků, z celého vymačkaného citronu. Do této směsi, kterou pořádně rozmáchejte, přidejte také jednu lžíci bílého jogurtu a trochu soli. Naneste tuto směs na krk i dekolt, ale klidně také tvář nebo místa na pokožce, která máte hodně suchá, nebo vám přijde, že tato místa ztrácejí elasticitu.

Nechte masku patnáct minut působit a pak ji ve sprše snadno smyjte. Nechte vodu odplavit veškerou zbylou masku a nedřete ji ze sebe.
–          Peeling
Peeling je nejlepší s mořskou solí. Je příjemný a užitečný, protože z vaší pokožky odplavuje nečistoty.

NĚKOLIK RAD PRO DEKOLT JAKO VE DVACETI
4.6 (92%)5